www.utrinski.com.mk
30 август 2016 20:44
Архива
Контакт
Редакција
Маркетинг
Претплата
период од-до
-
Вести
Со „капка по капка“ дуплирани приносите на пченка
Од 2012 година досега производството на нивите на 500 земјоделци во Пелагонија к...
прочитај повеќе

КЛИК ДО НОВОТО

Е-ИЗДАНИЕ

Денот низ фотографии
Најнови вести
27°СкопјеВреме
Ведро
Вто31
Сре30
Чет29
Пет28
Саб29
Нед28
Пон29
Вто27
Сре28
Чет26
НајчитаниНајкоментирани

     Site Meter   
Број 5170, 30.08.2016
Јули донел повисок буџетски минус
Во седмиот месец буџетскиот минус изнесувал 32,6 милиони евра, приливите од даноци се солидни, затајуваат неданочните пр...
прочитај повеќе
Препорачано од уредникот
Џихадистите се регрутираат на интернет
Врбувањето се' повеќе оди преку социјалните мрежи, а се' помалку во џамиите...
прочитај повеќе
Министрите на ДУИ останаа анонимуси
За пет месеци новите министри јавно не п...
прочитај повеќе
Во Пекинг и премиера на „Р.Е.М“ на Рисима Рисимкин
Праизведбата на претставата ќе се одржи вечерва во театарот „Девет“...
прочитај повеќе
„Д-инферно“ суперавтомобил од Мексико
Хиперавтомобилот од Мексико, „д-инферно“, располага со моќна ергела од 1.400 КС,...
прочитај повеќе
период од-до
-
Редакција ул. "Васил Ѓоргов" бр.16, четврти кат Тел. 3236 900
Факс. 3236 901
E-mail: contact@utrinski.com.mk
МАРКЕТИНГ